HAKKIMIZDA

Kuruluş amacımız savunma sanayii başta olmak üzere müşteri elektroniği sektörüne, kobilere özel teknoloji çözümleri sunmak, ürün geliştirmek ve ülkemizin teknoloji alanındaki dışarıya bağımlılığının sonlandırılmasına katkıda bulunmaktır.

 

Teknotam firmaların istediği özelliklere, yeteneklere sahip yazılımı, donanımı veya ikisinin birleşiminden oluşan teknoloji ürününü sıfırdan geliştirebileceği gibi varolan bir ürüne de müşterinin istediği kabiliyeti katabilir.

 

Teknotam savunma sanayinde kullanılmak üzere bir ürünün geliştirilmesinden, müşteri elektroniği pazarında satılabilecek bir fikrin gerçeğe dönüştürülmesi için işbirliğine kadar birçok alanda firmalara destek olmaktadır. Sektör bağımsız teknoloji geliştirme konusundaki yetkin tecrübemiz sayesinde istenilen ürün üzerinde müşterilerimizi yönlendiriyor, onlara gerekli sistem mühendisliği desteğini de veriyoruz.

 

Peki bu desteği nasıl veriyoruz?

Örneğin bir firma devlet kurumlarının açtığı bir ihaleye yerli ve diğer örneklerinden farklılıklar taşıyan yeni bir ürünle girmek istiyor. Bu noktada, ürüne eklenebilecek, farklılık oluşturabilecek kullanıcının daha etkin hizmet almasını sağlayacak önerileri ihaleye girmek isteyen firmaya sunarak nihai proje isterlerini belirliyor ve sonucunda kendileri ile yapılan sözleşmede belirtilen zaman içerisinde prototipi kendilerine teslim ediyoruz. Ayrıca firmalar genellikle verimliliği arttırmak, herhangibir eksikliği gidermek, bir problemi çözmek için de bizimle irtibata geçebiliyorlar.

 

Teknotam olarak müşterimizden aldığımız siparişi teslim ettikten sonra da hizmete devam etmekteyiz. Tüm testleri ile çalıştığı ispat edilmiş ürünün tesliminden sonra dahi müşterimizin irtibat noktası olmaya, gereken her konuda destek vermeye devam ediyoruz. Bununla birlikte, seri üretime geçen bir teknoloji ürününün tüm fikri ve sinai haklarını devrediyoruz, yani proje üzerinde yapılacak tüm satış, pazarlama, üretim süreçleri üzerine tek hak sahibi müşterimiz oluyor.

 

Savunma sanayii, müşteri elektroniği sektörlerinde veya hedef pazarı tarafınızca belirlenmiş teknoloji ürününün gerek geliştirilmesi gerekse varolan bir ürüne istenilen kabiliyetin katılması için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yapılan çalışmalar sonucunda Teknotam size söz verdi ise yarı yolda kalmadan ürünün size teslim edileceğinden, sonuca ulaştırılacağınızdan emin olabilirsiniz.